fot.MBP

Kiedy na dworze zimno i ciemno, miło jest wieczorową porą spotkać się i podyskutować na temat przeczytanych książek. Comiesięczne spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii nr 11 są ciekawą formą spędzania czasu z literaturą i wymianę poglądów, często bardzo różnych. Grudzień klubowicze zakończyli obyczajową powieścią izraelskiej pisarki Zeruyi Shalev „Ból”.

Autorka, która była główną bohaterką spotkania ma na swoim koncie wiele ciekawych powieści i coraz bardziej zdobywa serca polskich czytelników. Powieść o zwyczajnych rodzinach, napisana w realistycznym stylu, oferuje czytelnikowi najbardziej autentyczną przyjemność, jaką może dać literatura.

Rodzinna atmosfera klubu i ciekawe tematy lektur zachęcają członków do kolejnych spotkań. Nowy Rok 2018 mysłowicki DKK rozpocznie promocją czytelnictwa z wykorzystaniem książek, przekazanych bibliotece przez Wydawnictwo AGORA oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach akcji „Paczka literacka”. Spotkanie odbędzie się DKK 18 stycznia o godz. 17.30.

REKLAMA