Mysłowiccy rzemieślnicy powitali nowy rok. Odrywając się od codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem własnego biznesu, mysłowiczanie zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości bawili się przy muzyce Happy Big Bandu.

– Niech to będzie takie podziękowanie za to mieszkańcy, rzemieślnicy są tutaj z nami. Mówiąc tak bardzo roboczo, chcemy dobrze zacząć ten nowy rok. Koncertem noworocznym chcemy podziękować i panu prezydentowi i wszystkim rzemieślnikom za dobrą współpracę, bo wiemy że dobra współpraca to składowa trzech czynników; zaufania, wspólnoty interesów i komunikacji – mówi prof. Jan Klimek, Starszy Cechu  

Był to już czwarty koncert noworoczny zorganizowany przez zarząd cechu. Uczestniczyli w nim rzemieślnicy oraz zaproszeni goście, którzy złożyli przedsiębiorcom noworoczne, serdeczne życzenia.

– Wszyscy, którzy w rzemiośle pracują wiedzą, że jest to ciężka praca i potężne wyzwania. W związku z tym w tym okresie wypoczynkowo-karnawałowym taki koncert i okazja do spotkania się jest pracownikom rzemiosła potrzebne – mówi prezydent Edward Lasok

Podczas koncertu rzemieślnicy podziękowali i uhonorowali pracę profesora Alfreda Sulika. Było to jedyne odznaczenie, jakie w tym roku postanowili wręczyć. Tradycyjnie już, koncert ubarwił spontaniczny, choć wcześniej zaplanowany, wspólny występ profesora Klimka oraz prezydenta Lasoka. Nie mogło zabraknąć także losowania nagród przygotowanych przez rzemieślników.

REKLAMA