Po warsztatach i zabawie z bachatą czas na tango. Podstawowych kroków tego zmysłowego, emocjonalnego i pięknego tańca będziecie mogli nauczyć się w ramach akcji Niech Żyje Rynek . Wydarzenie zatytułowane Tango na Rynku odbędzie się już 19 sierpnia. Start o godzinie 18:00.

Na rynku spotkamy twórców szkoły tanga argentyńskiego Tangueros z Katowic. Ta społeczność to nie tylko praktycy tanga, to przede wszystkim ludzie, dla których zarówno w tańcu, jak i w życiu, najważniejsza jest więź z drugim człowiekiem.

Namiastkę tej pięknej idei prowadzący spróbują wcielić w życie na mysłowickim Rynku. Tancerze proponują mieszkańcom udział w godzinnych warsztatach oraz w milondze prowadzonej przez zaproszonych gości oraz członków społeczności Tangueros.

Chcesz postawić pierwsze, taneczne kroki w rytmie tanga? Poznać nowych ludzi, albo zwyczajnie dobrze się bawić w sobotnie popołudnie? Na wydarzenie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania, zapraszają Mysłowicki Ośrodek Kultury i szkoła Tangueros. Udział w warsztatach i tanecznej zabawie jest bezpłatny. Cała rozmowa z Witoldem Sobczakiem dostępna będzie już w czwartek w programie Gość ITVM.

REKLAMA