Po wakacyjnych koncertach na Rynku cykl Alternatywne Piątki powraca do Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Gościem kolejnego spotkania z muzyką alternatywną będzie duet Jakubik&Deriglasoff. Koncert odbędzie się 29 września o godzinie 20:00 w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7.

Jakubik&Deriglasoff to dwaj niepokorni, ciągle poszukujący artyści. Pierwszy z nich jest reżyserem, scenarzystą i wokalistą, ale przede wszystkim aktorem, znanym z filmów takich jak Pod Mocnym Aniołem, Ziarno Prawdy, czy Wołyń. Drugi człon duetu to jeden z najpopularniejszych polskich muzyków rockowych, członek grup Homo Twist, Kazik na Żywo, czy formacji Deriglasoff, której jest wokalistą. W ich muzycznym projekcie pod roboczym tytułem „40 Przebojów panuje absolutny eklektyzm. Od cyber punka, przez elektro pop, disco techno, do hardcore’u.

Muzykę duetu Jakubik&Deriglasoff usłyszymy na żywo już 29 września o godzinie 20:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie MOK oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

REKLAMA