Chcesz sprawdzić swoje aktorskie zdolności? Koniecznie zgłoś się do mysłowiczanki Magdaleny Sadek, studentki wydziału Radia i Telewizji UŚ, która w Mysłowicach będzie nagrywać teledysk. Realizacja filmowej produkcji została zaplanowana na dni od 15 do 18 grudnia.

Przedsięwzięcie będzie mocno mysłowickie; nagrania będą realizowane w przestrzeni Mysłowic, a sam teledysk powstanie do piosenki znanego mysłowickiego muzyka, która jeszcze nie ma własnego klipu. Główne role zagrają mysłowiczanie. W klipie zobaczymy m.in. Marcina Urbanke, a drugą reżyserką jest Ewa Mikuła.

– Poszukuję osób w różnym wieku, bardzo bym chciała aby to były osoby mieszkające w Mysłowicach. Sceny do teledysku będziemy nagrywać na ulicy Grunwaldzkiej, na Rynku oraz w okolicy ratusza. Teledysk będzie historią dwóch braci, którzy pomimo trudnej sytuacji rodzinnej mocno się wspierają – mówi Magdalena Sadek, reżyserka teledysku

Aby zgłosić chęć udziału w nagraniu wystarczy jedynie wysłać wiadomość email. Powinny się w niej znaleźć zdjęcia twarzy oraz sylwetki, informacja o wieku oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia należy wysyłać na adres magdalena.sadek@wp.pl do 8 grudnia. Osoby do 18 roku życia powinny posiadać zgody rodziców, Ci także powinni być obecni przy nagraniu.

Magdalena Sadek tworzy teledysk w ramach zajęć warsztatowych z filmu i telewizji. Jej dzieło będzie można zobaczyć po Nowym Roku w serwisie Youtube oraz na Facebooku.

REKLAMA