Mysłowiccy policjanci badają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę (23.10) kilka minut po północy na ulicy Towarowej. Z niewyjaśnionych przyczyn, samochód osobowy jadący w kierunku ulicy Bytomskiej zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w rosnące na poboczu drzewo.

[KGVID width=”640″ height=”360″]http://w.itvm.pl/2016/10/WYP.mp4[/KGVID]

– W samochodzie znajdowała się kobieta, mieszkanka Mysłowic oraz mężczyzna, mieszkaniec Katowic. Zanim służby dojechały na miejsce, poszkodowanym udzielana była pierwsza pomoc. Przeprowadzali ją przechodnie, którzy zauważyli to zdarzenie. Pierwszej pomocy, do czasu przyjazdu ratowników medycznych, udzielał także kierowca innego pojazdu, który widząc wypadek zatrzymał się, by pomóc poszkodowanym – mówi sierż. szt. Michał Lisowski, oficer prasowy mysłowickiej policji.

Po przyjeździe służb, poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Na czas prowadzenia czynności, droga była nieprzejezdna. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia, a także to, kto był kierowcą Daewoo Lanosa.

– Na chwilę obecną trwają wyjaśniania dotyczące tego, kto był kierowca pojazdu, a kto pasażerem. Przebywający w szpitalu poszkodowani zostaną także przebadani na obecność alkoholu we krwi – dodaje sierż. szt. Lisowski.

Zapisz

REKLAMA