fot.mat.org

Jeśli zwykle podpierasz ściany, kiedy inni świetnie bawią się w tańcu, najwyższa pora to zmienić – wybierz się na Karnawałowe Warsztaty Taneczne “Na balety”. Podczas dwudniowego kursu z wieloletnim instruktorem w mig podchwycisz figury i kroki, które pozwolą Ci poczuć się jak król czy królowa każdego parkietu.

Taniec użytkowy, bo ten będzie obiektem intensywnych ćwiczeń, doskonale sprawdzi się na każdego rodzaju zabawie – od potańcówki w remizie począwszy, na wytwornym balu skończywszy. Warsztaty pod okiem Anny Kaczmarzyk, wieloletniej instruktorki, organizatorki Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego w Mysłowicach, to najlepsza okazja, żeby dobrze nauczyć się podstawowych kroków i poznać klasykę tańca towarzyskiego.

W ramach zajęć uczestnicy poznają cha-chę oraz walca wiedeńskiego na poziomie podstawowym. Karnawałowe warsztaty taneczne będą trwały dwa dni: 13 stycznia (piątek), godz. 18:30-20.00 i 14 stycznia (sobota), godz. 10:30-12:00. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł od osoby za 2 dni.

Zapisy prowadzi Dział Animacji Kultury Mysłowickiego Ośrodka Kultury mieszczący się przy ul. Grunwaldzkiej 7. Zgłoszenia przyjmowane są również telefonicznie, pod numerem telefonu 32 222 66 70, w. 43. Warsztaty skierowane są do osób dorosłych bez ograniczeń wiekowych. Mile widziane pary. Dodatkowe informacje można uzyskać u prowadzącej warsztaty pod numerem telefonu 665 664 222.

fot.mat.org
REKLAMA