Już wkrótce finał najgłośniejszej, ogólnopolskiej akcji charytatywnej, która w tej edycji walczy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra także w Mysłowicach – będą koncerty, taneczne warsztaty i oczywiście… licytacje!

To już po raz 26. cała Polska angażuje się w zbiórkę środków na leczenie i pomoc chorym. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej. W programie, jaki zaplanowano dla uczestników imprezy, znalazły się koncerty kilku ciekawych artystów. Swoimi utworami rozkołyszą mysłowiczan Włødzimierz, Postman, formacja Animators oraz zespół Besides.

https://www.youtube.com/watch?v=J4ng_BhH9MU

Jednak szczodre serca mysłowiczan rozgrzeje nie tylko dobra muzyka, ale i taniec – podczas imprezy odbędą się wyjątkowe warsztaty taneczne. Contemporary Dance, jaki zostanie zaserwowany uczestnikom, to mieszanka wielu stylów jak na przykład: taniec nowoczesny, taniec jazzowy, modern jazz. Zajęcia poprowadzi Weronika Zacher – współzałożycielka Studia Tańca StageART, instruktorka tańca nowoczesnego oraz rekreacji ruchowej w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Warsztaty będą także świetną okazją do przetestowania nowego parkietu w świeżo wyremontowanej Sali Małych Form.

Najważniejszym elementem tego spotkania są jednak licytacje, które będą odbywały się w przerwach między występami artystów. Do nabycia będą między innymi gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (m.in. koszulki, książka i kolorowanki), górniczy płaszcz, kufle, płyty kilku zespołów, bon do salonu optycznego, wejściówka na dowolne wydarzenie organizowane przez MOK czy bon podarunkowy na bieliźniany niezbędnik kobiety do salonu brafittingowego Ka_Ja.

Początek imprezy już o godzinie 16:00 w niedzielę, 14 stycznia w MOK-u przy Grunwaldzkiej 7.

REKLAMA