zdjęcie ilustracyjne/ fot.pixabay

Interesujesz się tworzeniem filmów? Marzysz o tym, by poznać tajniki reżysersko-operatorskie i chciałbyś się dowiedzieć, jak montować nagrany kamerą materiał? Koniecznie przekonaj swojego nauczyciela, by zgłosił Twój udział w bezpłatnych warsztatach w Warszawie!

Trwa rekrutacja na warsztaty filmowe „Filmoteka Szkolna. Akademia”. Uczniowie szkół ponadpodstawowych z całej Polski mają szansę zrealizować filmy krótkometrażowe pod opieką profesjonalistów z Warszawskiej Szkoły Filmowej.

W ramach zajęć praktycznych organizowanych w siedzibie WSF, przy ul. gen. Zajączka 7, grupy uczniów wezmą udział w warsztatach reżysersko-operatorskich oraz montażowych, podczas których zrealizują krótkie etiudy filmowe inspirowane filmami z Filmoteki Szkolnej. Zajęcia odbywają się w godzinach 9-19.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu warsztatów.

Terminy warsztatów:

  • 18.02.2017 (sobota)
  • 19.02.2017 (niedziela)
  • 04.03.2017 (sobota)
  • 05.03.2017 (niedziela)
  • 12.03.2017 (niedziela)
  • 18.03.2017 (sobota)
  • 19.03.2017 (niedziela)

UWAGA: Terminy warsztatów na kwiecień i maj zostaną ogłoszone 27 lutego 2017 r.

Nauczyciel / opiekun może zgłosić maksymalnie 7 osób. Prosimy o wybór jednego terminu. Zapisy na warsztaty przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału mają szkoły, które nie uczestniczyły jeszcze w projekcie “Filmoteka Szkolna. Akademia”.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizator nie zapewnia wyżywienia podczas warsztatów ani nie zwraca kosztów dojazdu i ewentualnego noclegu.

„Akademia” składa się z całodniowych warsztatów filmowych w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na zajęcia zapraszamy przede wszystkim szkoły, które nie brały jeszcze udziału w projekcie. Zgłoszenia od szkół, które uczestniczyły w warsztatach w roku szkolnym 2016/2017 nie będą brane pod uwagę.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie: Filmoteka Szkolna

REKLAMA