Amatorzy zimowego szaleństwa na łyżwach po raz kolejny szaleli razem w Parku Słupna. Bohaterami trzeciego już w tym roku Ice Party na lodowisku byli Gru i jego armia żółtych, psotnych sługusów.

– Dzisiaj na lodowisku jest dzień minionka i można pojeździć przebranym za minionka – mówi Dawid, uczestnik

Slalomy w rytm minionkowych hitów, wyścigi, tańce i konkursy z nagrodami – liczne atrakcje i konkurencje to stały punkt imprez na lodowisku.

– Są różne konkursy, zawody, można wygrać fajne nagrody – mówi Norbert Lasok, uczestnik

Na zabawę mysłowiczanie zostali zaproszeni tradycyjnie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Mysłowicki Ośrodek Kultury, w  organizację włączyła się także młodzieżowa rada.

– Przyłączamy się w ten sposób, że wraz z MOK-iem organizujemy imprezę na lodowisku gdzie pomagamy dzieciom i organizujemy różnego rodzaju zabawy – mówi Marek Lassok, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice

Warto pamiętać, że wstęp na lodowisko nie tylko w czasie piątkowych zabaw, ale także na co dzień, jest darmowy. Z niewielką opłatą wiąże się jedynie wypożyczenie łyżew. Wspólne ślizganie się po tafli to fantastyczny sposób na odrobinę rozrywki i spędzenie wolnego popołudnia z przyjaciółmi czy rodziną. A kolejne Ice Party już za tydzień!


 

 

REKLAMA