Degustacja cukierniczych smakołyków oraz win, nowości z zakresu florystyki oraz możliwości oprawy muzycznej – w Szybie Bończyk odbędą się pierwsze, industrialne targi ślubne. Podczas tego wydarzenia przyszli małżonkowie dowiedzą się, jak stworzyć niesamowitą oprawę weselnej zabawy ich wielkiego dnia.

Targi odbędą się w niedzielę 25 marca w godzinach od 11:00 do 17:00.

Podczas targów na przyszłe Młode Pary czekać będzie prezentacja takich elementów wesela jak: przywitanie pary i gości, serwis, koncert w podziemiu, podanie dań, bufet słodki, koncert Orkiestry Górniczej, fotobudka, transport.

Swoje produkty i usługi zaprezentują: florystka, cukiernia, tancerze, muzycy, DJ’e. aranżacje i kolorystyka. Podczas Targów odbędzie się degustacja dań, wina, bufetu słodkiego.

Industrialne targi będą odbywać się w trzech turach rozpoczynających się o godzinach: 11:00, 13:00, 15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla par, które wesele zorganizują w Szybie Bończyk w terminie od 05.04.2018 do 02.03.2019 (zgłoszenie 2-osobowe dla pary młodej, udział w wydarzeniu każdej następnej osoby to koszt 100 zł/os.).

Dla pozostałych gości i par udział w targach wraz z degustacjami kosztuje 100 zł od osoby.

Zgłoszenia na Targi tylko poprzez email biuro@szybbonczyk.pl Decyduje kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc ograniczona. Potwierdzeniem będzie informacja zwrotna!

REKLAMA