Nie macie czasu, by dokładnie śledzić każdą informację, ale chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w mieście? Mamy dla Was nowość, która to zapewni. Nie dłużej niż 3 minuty zajmie Wam zobaczenie naszego nowego programu, podsumowującego najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Premiera w piątek o 19.00.

Program „Tydzień w 360” będzie publikowany w każdy piątek o godzinie 19:00. Tak jak 360 stopni to pełen okrąg, tak w naszym programie w krótki i dynamiczny sposób zaprezentujemy pełen obraz minionych wydarzeń. Będzie to całkiem nowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń z życia miasta, jakie zobaczycie na itvm.pl. Program nigdy nie przekroczy 3 minut.

– Zależy nam na utrzymaniu krótkiej formuły programu. W internecie, ciężko skupić uwagę czytelnika na dłużej niż kilka minut. W “Tygodniu w 360” chcemy krótko, zwięźle i na temat przedstawić wydarzenia mijającego tygodnia – mówi Marcin Gierlach, redaktor naczelny itvm.pl

Program przygotowaliśmy z myślą o mysłowiczanach, którzy nie mają czasu na czytanie rozbudowanych i szczegółowych informacji lub oglądanie dłuższych materiałów wideo. Jest to zbiór najważniejszych zdarzeń i informacji, nad którymi przez ostatni tydzień pracował cały redakcyjny zespół.

– To świetne rozwiązanie dla osób, które aktywnie korzystają z urządzeń mobilnych i np. podczas podróży autobusem mogą poświęcić swój czas na zgłębienie informacji z miasta – mówi Marcin Gierlach, redaktor naczelny portalu itvm.pl

Widzowie będą mogli usłyszeć głos lektora, ale jeśli otoczenie nie będzie sprzyjało do włączenia głośnika, nadal będą mogli dowiedzieć się czego dotyczy informacja – stanie się tak za sprawą napisów, jakie będą pojawiać się w trakcie materiału.

– „Tydzień w 360” to nie jedyny pomysł, który rodzi się w naszych głowach. Już niebawem na itvm.pl pojawią się kolejne nowośći – zapowiada Gierlach

Jeśli dany temat Was zainteresuje zawsze będziecie mogli dowiedzieć się więcej, czytając nasze materiały lub oglądając w każdą sobotę program Minął Tydzień.

 

REKLAMA