Dziękujemy, że od pięciu lat jesteście z nami. Z okazji naszych urodzin mamy też niespodziankę dla wszystkich czytelników. Oddajemy w wasze ręcę mobilną aplikację ITVM.pl, dzięki której na bieżąco będziecie mogli zobaczyć „czym żyje miasto”.

Coraz częściej korzystamy z mediów przez telefon czy tablet. ITVM.pl chce być jeszcze bliżej swoich użytkowników dlatego przygotowaliśmy aplikację mobilną. – informuje Marcin Janota, redaktor naczelny itvm.pl

Posiadając naszą darmową aplikację macie zapewniony dostęp do najważniejszych wydarzeń z Mysłowic. Powiadomimy Was również o wydarzeniach sportowych, imprezach kulturalnych czy ważnych sprawach z punktu widzenia mieszkańców. Dzięki naszej aplikacji mobilnej będziecie na bieżąco.

– Każdego dnia spora liczba użytkowników odwiedza nasz portal przez telefon czy tablet. Postanowiliśmy im ułatwić tą czynność. Wydana przez nas aplikacja jest prosta i intuicyjna. Newsy umieszczone są w poszczególnych kategoriach. Łatwo się w niej odnaleźć – mówi Marcin Gierlach z itvm.pl.

Aplikacja przeznaczona jest na telefony z systemem Android oraz Windows Phone. Każdy użytkownik może ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play oraz Windows Store.

          Wejdź do Google Play                                                                       Wejdź do Windows Store

 

REKLAMA