Mysłowiczanie, którzy mają ochotę podzielić się swoim czytelniczym hobby i podyskutować o literaturze, już wkrótce będą mieli do tego koleją okazję. Mysłowicki Klub z Kawą nad Książką zaprasza na swoje spotkanie, które odbędzie się już 18 sierpnia.

Tym razem sympatycy dobrej książki pochylą się nad pozycją Doroty Masłowskiej. Na tapecie wyląduje książka o enigmatycznym tytule „Jak przejąć kontrolę nad światem, nie wychodząc z domu”. Będzie to już trzecie spotkanie w cyklu organizowanym przez Mysłowicki Klub z Kawą nad Książką. Odbędzie się ono tradycyjnie w kawiarni „Amarantus” w Brzęczkowicach przy ul. Nygi 1. Uczestnicy wystartują z dyskusją o godzinie 17:30.

[irp posts=”48492″ name=” Książki będące przedmiotem spotkania są wybierane przez uczestników klubu””]

„Mysłowicki Klub z Kawą nad Książką” to filia klubu „z kawą nad książką” promującego czytelnictwo w wielu polskich miastach. Kluby organizujące czytelnicze dyskusje działają w ramach  Fundacji „Miasto Słów”. W spotkaniach mogą brać udział wszyscy zainteresowani.  Rozmowy dotyczą różnorodnych książek, klub nie skupia się na jednej tematyce lub autorze. Spotkania prowadzi mysłowiczanka Sabina Rotowska-Śpiewak.

 

REKLAMA