Jeśli lubisz jeść na mieście, w pierwszy weekend września wybierz się koniecznie do Sosnowca, Będzina, Czeladzi lub Dąbrowy Górniczej. Miasta te od kilku lat włączają się do akcji „Zagłębie za pół ceny” – to okazja, by zjeść coś pysznego lub skorzystać z różnego typu usług za połowę regularnej ceny.

Inicjatywa „Zagłębie za pół ceny” zaczęła się w Sosnowcu. Tam od sześciu lat mieszkańcy i goście mogą raz w roku najeść się do syta nie uszczuplając zbyt mocno swojego portfela. Do akcji z roku na rok przyłącza się coraz więcej lokali – nie tylko tych gastronomicznych, ale i salonów fryzjerskich, kosmetycznych czy klubach fitness. Od trzech lat w inicjatywę włączyły się także inne miasta Zagłębia Dąbrowskiego – Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza.

W tym roku akcja przypada czas od 1 do 3 września. W przeciągu tych kilku dni będziemy mogli skosztować wielu specjałów w obniżonych o połowę cenach. Z promocji skorzystamy między innymi w sosnowieckich lokalach takich jak Pizzeria u Francesco , Magiel Kulinarny ,  czy Lodowato. Po obfitym posiłku można odpocząć albo spalić kalorie w miejscach takich jak Gym el Toro , Beauty Camp  lub Shintai SPA . Pełną listę miejsc, które warto odwiedzić w pierwszy weekend września, można znaleźć na stronie akcji Zagłębie za pół ceny.

REKLAMA