Tegoroczna Akcja Niech Żyje Rynek przeszła już do historii. Jednak nie oznacza to końca wydarzeń na mysłowickim Rynku. Od 15 do 17 września na najważniejszym placu naszego miasta, za sprawą IV Zlotu Food Trucków, ponownie będziemy mogli smacznie zjeść oraz posłuchać dobrej muzyki.

Po zakończonym sukcesem majowym zlocie oraz dwóch zeszłorocznych wydarzeniach pora na kolejny kulinarny weekend na mysłowickim Rynku. Podczas IV Zlotu Food Trucków organizowanego przez Stowarzyszenie poMysłowi oraz Mysłowicki Ośrodek Kultury będziemy mogli zjeść m.in belgijskie frytki, placki ziemniaczane, langosha, zapiekanki, burgery, dużo słodkości oraz dania kuchni meksykańskiej.

 – Mysłowiczanie pokazali, że podobają im się eventy kulinarne, że potrzebują tego typu wydarzeń. Stąd decyzja o zorganizowaniu kolejnej edycji zlotu – mówi Jacek Duda ze Stowarzyszenia poMysłowi, współorganizator

Mysłowicki zlot gastronomii na kółkach to uczta nie tylko dla podniebienia, ale także dla ucha. Przez trzy dni będziemy mogli usłyszeć mnóstwo dobrej muzyki. Podczas imprezy usłyszymy pięciu DJ-ów, zagra m.in. Gladky, DJ Mati Duda i Dejwoo. Przez trzy dni rynek będzie strefą kultury.

– Co prawda wakacyjna akcja Niech Żyje Rynek dobiegła już końca, ale dopóki pogoda sprzyja, chcemy zachęcać mysłowiczan do wspólnego spędzania czasu na najważniejszym placu naszego miasta. Tym razem przygotowaliśmy dla nich trzy dni kulinarnej przyjemności z muzyką w tle. Znów zaaranżujemy przestrzeń rynku w taki sposób, by mieszkańcy mogli przyjść, wygonie rozsiąść się i cieszyć ostatnimi popołudniami lata. – mówi Michał Skiba, wicedyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury

IV Zlot Food Trucków rozpocznie się w piątek, 15 września o godzinie 17:00. W sobotę i w niedzielę będziemy mogli zastać Food Trucki na rynku już od godziny 12:00.

REKLAMA