Zwięzłe materiały, nowe programy i więcej informacji na żywo – to główne zmiany w jesiennej ramówce telewizji itvm.pl. Co jeszcze przygotowaliśmy? Zobaczcie sami!

Na pewno będzie dynamiczniej, ciekawiej i szybciej. Przez wakacje pracowaliśmy nad nowymi pasmami i testowaliśmy nowe formaty programów. To, co spodobało się Wam najbardziej, pojawi się w jesiennej ramówce.

– Zależy nam, by informować Was tak szybko jak to tylko możliwe. Wiemy, jak często korzystacie z urządzeń mobilnych – i staramy odpowiedzieć na Wasze potrzeby. Wasza aktywność na portalu to dzisiaj głównie odwiedziny ze smartfonów czy tabletów. Często nie macie czasu na oglądanie długich programów, czy rozbudowanych relacji z wydarzeń. Od teraz dopasowujemy się do tego, jak nas oglądacie! – mówi Marcin Gierlach, redaktor naczelny itvm.pl 

Mniej niż 120 sekund

Nasze relacje wideo będą teraz krótsze – postaramy się opowiadać Wam o tym, co dzieje się w Mysłowicach, w mniej niż dwie minuty! Zatem oczekując w kolejce do kasy, bądź przemierzając dystans zaledwie jednego autobusowego przystanku, bez problemu zdążycie zobaczyć, czym żyją Mysłowice.

Na żywo!

Dalszy rozwój mediów społecznościowych i jeszcze szybszy przepływ informacji spowodował, że chcecie w trybie natychmiastowym dowiedzieć się co wydarzyło się w mieście. Tam, gdzie będzie to technicznie możliwe, będziemy też zaglądać z kamerą na żywo. Zobaczycie rozmowy z gośćmi czy konferencje prasowe.

Ramówka na nowo!

Sprawdziliśmy też, kiedy macie najwięcej czasu na oglądanie naszych programów, i  na bazie tych danych rozrysowaliśmy nową ramówkę.

Poniedziałkowy poranek rozpoczynamy od prognozy pogody na najbliższy tydzień. Oglądając ją dowiecie się, czy przed wyjściem z domu warto zabrać ze sobą parasol lub ciepłą kurtkę.

Wieczorem natomiast, o godzinie 18:00 emitowany będzie program Gość ITVM – nowy dzień emisji programu to jednak nie jedyna zmiana. Na lepsze zmienił się przede wszystkim czas trwania programu – na jego zobaczenie poświęcicie nie więcej niż 6 minut. Rozmowy Sylwii Żygłowicz z gośćmi będą ukazywały się dwa razy w tygodniu w poniedziałek i czwartek.

Formułę zmienił również program Dlaczego Tak, Dlaczego Nie. Tym razem w naszym studiu poza samorządowcami będziemy gościć społeczników, ekspertów oraz dziennikarzy. Emisja programu (wymiennie z Kontrą) we wtorki po 18.00.

We wtorek wieczorem zapraszamy na nowy program Marcina Janoty – Sport Flesz, czyli krótkie podsumowanie i zapowiedzi najważniejszych wydarzeń sportowych w Mysłowicach. Na jakiej pozycji w tabeli po ostatnim spotkaniu uplasowała się Unia Kosztowy lub Kocina? Gdzie i z kim zagrają siatkarki? Z nami będziecie na bieżąco!

Przegląd Kinowy to nowa propozycja na piątkowy wieczór. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami srebrnego ekranu – ten program jest właśnie dla Was. Na przegląd premier kinowych zaprasza Ola Rydzikowska

Nową porę emisji zyskał również program Minął Tydzień czyli podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia. Od teraz zapraszamy w niedzielę o godzinie 18:00

 

REKLAMA