Zajmujesz się muzykoterapią? Chcesz podnieść jakość wykonywanej przez siebie pracy, poznać kolegów po fachu i wymienić się doświadczeniami? To właśnie z myślą o Tobie, już 20 października wystartuje cykl warsztatów, który pomoże Ci rozwinąć się w swoim zawodzie.

Warsztaty „Zacznij od siebie” będą doskonałą okazją do poznania innych muzykoterapeutów oraz wymiany wiedzy, doświadczeń i spostrzeżeń. Uczestnicy będą mogli odnaleźć tam motywację i inspiracje do swojej pracy, ale także wsparcie i wiedzę – również od innych muzykoterapeutów.

Na spotkaniu poruszone zostaną zagadnienia takie jak:

  • trudne sytuacje w pracy muzykoterapeuty –jak sobie z nimi radzić?
  • ja i moje potrzeby – jaki mam z nimi kontakt?
  • emocje – jak się z nimi obchodzić?
  • jakim jestem muzykoterapeutą? – czyli mój obraz siebie,
  • co wspiera mnie w pracy?
  • i co dalej – czyli o planach na przyszłość…

– Będziemy pracować zarówno indywidualnie jak i w grupie – poddamy swoją pracę wnikliwej refleksji, podzielimy się swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami z innymi, a także będziemy mogli czerpać z doświadczenia i wiedzy innych muzykoterapeutów – pisze na  stronie wydarzenia prowadząca

W warsztatach udział wziąć mogą osoby, które mają doświadczenie w prowadzeniu muzykoterapii. Warsztaty odbywać się będą w małej zamkniętej grupie (max 6 osób), a zgłoszenie na pierwsze spotkanie jest równoznaczne z deklaracją udziału w całym cyklu. Koszt to 140 zł za 4 spotkania.

Zajęcia będą odbywać się kolejno 20.10., 10.11., 24.11. i 8.12. w godzinach 17:00-20:00 w centrum Mysłowic (ul. Grunwaldzka 22). Poprowadzi je Jagoda Plackowska, muzykoterapeutka certyfikowana przez Polskie Stowarzyszenie Muzykoterapeutów, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Szkoły Trenerów Meritum w Katowicach.

Pierwsze zajęcia odbędą się 20 października w godzinach 17:00 – 20:00 przy ul. Grunwaldzkiej 22. Zapisy drogą mailową pod adresem jagoda.plackowska@gmail.com.

 

 

REKLAMA