Na ostatni dzień listopada wyznaczono datę otwarcia galerii handlowej Quick Park w Mysłowicach. Nim jednak mysłowiczanie udadzą się tam na zakupy, najemcy muszą skompletować kadrę pracowników. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie można znaleźć liczne oferty pracy.

Z myślą o naszych czytelnikach, którzy poszukują pracy lub być może chcą ją zmienić, przygotowaliśmy poniższe zestawienie dostępnych ofert pracy. Jako że jest to centrum handlowe, w większości poszukiwani są pracownicy na stanowisko sprzedawcy.

McDonald’s

Pracowników poszukuje restauracja McDonal’s. Do pracy w tym miejscu potrzebne są osoby, które zajmą się obsługą linii kas, linii McDrive oraz pracownicy kuchni. Poszukiwana jest także osoba na stanowisko młodszego menadżera. Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji można zdobyć dzwoniąc pod numer:  780-044-770

Pracownicy sklepów odzieżowych

Nie brakuje ofert pracy w sklepach odzieżowych, jakie zostaną utworzone w Quick Parku. W sklepie Sinsay proponowane są takie stanowiska pracy jak: sprzedawca, dekorator oraz kierownik zmiany. W przypadku wszystkich trzech pracodawca zapewnia o stabilności zatrudnienia.
Poznaj oferty:

Sprzedawca w salonie Sinsay

Dekorator w salonie Sinsay

Kierownik zmiany w salonie Sinsay

Pracowników poszukuje także salon Cropp. Poszukiwane są osoby na stanowisko sprzedawcy, kierownika oraz asystenta kierownika. Zobacz:

Kierownik salonu Cropp

Sprzedawca w salonie Cropp

Asystent kierownika salonu Cropp

Poszukiwane są także osoby do pracy w sklepie House. W tym przypadku poszukiwany jest asystent kierownika oraz kierownik zmiany.

Asystent kierownika salonu House

Kierownik zmiany w salonie House

Praca w kinie

Na terenie Quick Parku znajdzie się także kino. Oh Kino to nowość na polskim rynku i to właśnie w Mysłowicach zostanie otworzony pierwszy punkt tego operatora. Do pracy w mysłowickim Oh Kino poszukiwana jest osoba na stanowisko pracownika obsługi widza.
Zobacz ofertę: Pracownik Obsługi Widza – Dział Obsługi Kina.

[irp posts=”24987″ name=”30 listopada otwarcie Quick Parku”]

REKLAMA