mat. prasowe

Okazji do wręczania upominków jest wiele. Czy to Dzień Matki, Ojca, chłopaka, czy ot tak… po prostu. Problem jednak pojawia się z pomysłem na prezent, żeby ucieszył obdarowanego i służył mu przez długi czas. Jeśli chcesz ułatwić sobie poszukiwania niebanalnego prezentu dla najbliższych, najlepiej je ogranicz do jednego miejsca.

Prezent Simple to nowoczesny sklep internetowy z bogatą ofertą humorystycznych gadżetów i oryginalnych koszulek z nadrukiem. Na uwagę zasługuje szeroki wybór kategorii haseł i grafik dla hobbystów oraz różnych grup zawodowych.

Oryginalne prezenty z nadrukiem

Sklep online z prezentami, podzielonymi na kilkanaście kategorii tematycznych, to wygodne rozwiązanie dla starszych i młodszych internautów. Zakupy online są bezpieczną i komfortową alternatywą dla tradycyjnego “polowania na prezent”, szczególnie wtedy, gdy ogranicza nas czas lub budżet. Poszukiwanie prezentu na określoną okazję nie musi być kłopotliwe i czasochłonne. Zazwyczaj wiemy, jaka kategoria prezentów jest nam najbliższa, potrzebna tylko kreatywna inspiracja.

W Prezent Simple znajdziesz zarówno klasyczne kategorie upominków upominków – T-shirty, kubki, poduszki i gadżety z nadrukiem – jak i mniej popularne, ale oryginalne akcesoria. Każdy z produktów wyróżnia się humorystycznym nadrukiem, nawiązującym do określonego hobby, zawodu lub zainteresowań. Kupujący ma możliwość wyboru produktu i oryginalnego hasła, które zostanie umieszczone na wybranym prezencie. Sklep przyjmuje też zamówienia indywidualne i oferuje możliwość zapakowania upominku w estetyczne pudełko.

Różnorodna oferta haseł i grafik na T-shirt lub kubek

Różnorodność nadruków to frajda nawet dla najbardziej wymagających fanów nietypowych gadżetów. W kategoriach haseł i grafik znajdują się m.in. wzory dla wędkarzy (https://prezentsimple.pl/prezent-dla-wedkarza,k-9765.html), miłośników piwa, kawoszy, łasuchów, graczy i sportowców. Ciekawe inspiracje upominkowe przygotowano też dla osób o bardziej niszowych zainteresowaniach. Przykładowo: kategoria „prezent dla otaku” zawiera zabawne nadruki dla miłośników mangi, anime i kultury japońskiej. Wśród kategorii zawodowych wyróżniają się nadruki na gadżety i prezenty dla przedstawicieli tzw. nowych zawodów, czyli np. programistów, grafików czy pozycjonerów. Fani internetowych memów znajdą też w sklepie humorystyczne gadżety z nosaczem – sympatyczną małpą, która zdążyła podbić serca polskich internautów.

Prezent Simple to także pomysły na upominki uniwersalne, akcesoria i sympatyczne pamiątki z okazji okrągłych urodzin lub popularnych świąt, takich jak Dzień Dziadka, Dzień Matki, Dzień Chłopaka, Dzień Nauczyciela, walentynki i wiele, wiele innych.