Prezydent Mysłowic złożył pismo do prokuratury. Chodzi o remont torowisk linii nr 14
Zarzuty korupcji, zatrzymania, sztabki złota i postać Romana M. – byłego pracownika Urzędu Miasta w Mysłowicach, a później dyrektora ds. inwestycji w Tramwajach Śląskich, jak również wniosek o uchylenie immunitetu wobec posła na Sejm RP Wojciecha Króla, skłoniły prezydenta Mysłowic do złożenia pisma do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. O co … Czytaj dalej Prezydent Mysłowic złożył pismo do prokuratury. Chodzi o remont torowisk linii nr 14
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element