Kabaret Młodych Panów na dobre zaskarbił sobie sympatię mysłowiczan zeszłorocznym występem w hali MOSiR, dlatego organizatorzy postanowili zaserwować im powtórkę z rozrywki. 6 listopada zaprezentują się w Mysłowicach w nowym programie „Godej albo wylyź”, który już zbiera doskonałe opinie publiczności.

Występ odbędzie się 6 listopada 2016 r. o godz. 19:30, w hali sportowej MOSiR przy ul. Bończyka 32z w Mysłowicach. Bilety na to  wydarzenie będą do kupienia w hali MOSiR już od września. Rezerwacji można dokonać także online poprzez stronę biletynakabarety.pl.

Program “GODEJ, ABO WYLYŹ”, powstał  na specjalne życzenie śląskiej publiczności. Składa się na niego kompilacja skeczowych hitów, jakie wyszły spod pióra tej kabaretowej wizytówki Górnego Śląska. Tylko w tym programie będzie można znów na żywo zobaczyć ich długo nieprezentowane, gwarowe perełki, które na pamięć znają wszyscy fani tej formy rozrywki. Wśród hitów pojawią się różne kultowe skecze, m.in. Potek, Komunia, Opowieści biblijne po śląsku czy Familiada. Program opiera się na dotychczasowym dorobku grupy, ale nie zabraknie w nim świeżości i mistrzowskiej improwizacji.

Zeszłoroczne spotkanie mysłowiczan z Kabaretem Młodych panów było wyjątkowym show, które obejrzało aż trzy tysiące osób. Aktorzy zaprezentowali wtedy w Mysłowicach program „10/10, czyli urodziny!”.  Występy kabareciarzy spotkały się z dużym entuzjazmem publiczności, przez co nie mogło obyć się bez występów na bis. Po zakończonym spektaklu Młodzi Panowie nie opuścili od razu Mysłowic, a znaleźli czas na spotkanie z fanami, wspólne zdjęcia i autografy.

fot.mat.org
fot.mat.org