fot.pixabay

Już 9 lutego rusza Sportowa Feriada z MOSiR-em. Pośród wielu atrakcji zaplanowanych dla dzieci na ten wolny czas znajdują się takie zajęcia jak warsztaty taneczne, wyjazdy, turnieje w badmintona, siatkówkę czy piłkę nożną, a także… trening na lodowisku w Parku Słupna. Po rozpoczęciu zajęć hokeja dla najmłodszych, które od początku stycznia prowadzi były reprezentant Polski – Adrian Parzyszek, przyszedł czas na grę u boku reprezentanta Polski, a także jednego z najlepszych zawodników NHL.

Sportowej zabawie na lodzie przewodzić będzie Mariusz Czerkawski – jeden z najwybitniejszych, polskich hokeistów, reprezentant kraju, olimpijczyk z Albertville 1992, menedżer hokejowy i komentator sportowy. To spotkanie będzie więc dla małych mysłowiczan marzących o sportowej karierze inspirujące i pełne emocji. Dzieciaki mogą spodziewać się profesjonalnych uwag dotyczących strzelania do bramki, prowadzenia krążka, czy nauki energicznej jazdy po lodzie. Będzie też moment na zrobienie wspólnych zdjęć czy zdobycie autografu.

Hokejowy trening na lodowisku w Parku Słupna odbędzie się już w pierwszy dzień ferii, 11 lutego o 13:00. Zajęcia są bezpłatne, a zapisów można dokonać pod nr tel 317 18 02.