W sąsiedztwie sklepów Rossmann oraz Pepco przy ulicy Kwiatowej 8b, w czwartkowy poranek (16.04) punktualnie o godzinie 7.00 otwarto nowy elektromarket sieci Media Expert. W ofercie sklepu znajduje się sprzęt RTV i AGD, rowery, skutery, komputery, oprogramowanie oraz multimedia.

– Uruchomienie elektromarketu w Mysłowicach to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń drugiego kwartału 2015 r. Mamy nadzieję, że wspólnie z mieszkańcami miasta stosownie uczcimy ten wyjątkowy dzień. Zaplanowaliśmy niespodzianki, atrakcje, koło fortuny, konkursy z nagrodami i oczywiście wyjątkowe promocje. Jestem przekonany, że każdy, kto zechce osobiście odwiedzić nasz elektromarket 16 kwietnia, nie będzie zawiedziony. Zaskoczymy nie tylko cenami! – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Przed sklepem umieszczono tzw. ogródek, w którym klienci znajdą m.in. rowery i skutery.

Sieć sklepów Media Expert obecna jest na polskim rynku od ponad 10 lat, pierwszy elektromarket został otwarty w Złotowie. Sieć składała się z ponad 300 placówek na terenie całego kraju i zatrudnia ponad 5 tysięcy pracowników.

Media Expert jest także jednym z największych marketów branży RTV i AGD oraz multimediów w Polsce, powszechnie ceniony przez klientów, czego potwierdzeniem jest między innymi Grand Prix – Laur Konsumenta 2013.