fot.arch.itvm

W całym roku niewiele jest na tyle ciepłych i przyjemnych wieczorów, by móc spędzić je relaksując się na świeżym powietrzu. Warto więc wykorzystać każdy moment wakacyjnej pogody, na przykład oglądając filmy w plenerowym kinie! Projekcja filmu “Nietykalni” już za tydzień w Parku Słupna!

W tym roku kinowe spotkania odbywać się będą pod hasłem “Filmowe Leżakowanie”. Do Parku Słupna na film będzie można przyjść wieczorami, w piątki 13 i 27 lipca, a także 3 i 24 sierpnia. Każdorazowo projekcje będą się odbywać około godziny 21:00, po zmroku.

 

Pierwszym filmem, jaki zostanie zaproponowany mieszkańcom, są “Nietykalni”. Seans 13 lipca o 21:00!

– Francuska komedia pobiła 10-letni rekord najchętniej oglądanego na świecie francuskiego filmu, który należał do “Amelii”. Do tej pory historię o przyjaźni sparaliżowanego milionera i jego opiekuna obejrzało ponad 48 mln widzów. I ten wynik wciąż rośnie. Także w Polsce – “Nietykalni” to obecnie najczęściej oglądany francuski film za granicą – zachęcają organizatorzy.

Kolejne tytuły pozostają wielką niewiadomą – to od mieszkańców zależeć będzie, co zobaczą na następnych spotkaniach. Ankiet spodziewać się będzie można na facebooku, o czym z pewnością poinformujemy Was na czas.

Do Parku Słupna na plenerowe seanse zapraszają mieszkańców MOSiR oraz Se Točí.