W miniony weekend (13-14.06.2015) do Bochni przyjechało 366 zawodników ze Słowenii, Czech, Białorusi, Słowacji, Węgier, Belgii i Polski , by wziąć udział w XVIII Międzynarodowym Turnieju Judo.
W międzynarodowym gronie judoków próbowali swoich sił również zawodnicy z mysłowickiego klubu Judo . Na ostatni przed wakacjami turniej dla dzieci i młodzików z dziesięcioma sportowcami wybrał się trener Mariusz Figlus.
Końcowa klasyfikacja wyglądała w następująco:
I miejsce i złoty medal:
Nikodem Figlus
Alicja Gowarzewska
Kamil Hulin
II miejsce i srebrny medal:
Marcin Włoka
IV miejsce: Iga Frosztęga
V miejsce: Igor Kozik
IX miejsce:
Jakub Dziedzic
Bartek Kimel
Patryk Zdrodowski
Piotr Zdrodowski
Juniorzy młodsi, za tydzień razem z trenerem Ryszardem Dziewulskim wezmą udział w najważniejszej dla tej grupy wiekowej imprezie sportowej- Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



