O nas

Jedyny taki portal w mieście! Portal Telewizji Mysłowice powstał w 2008 roku. Zaczynaliśmy skromnie, jednak z biegiem czasu nasza działalność coraz prężniej się rozwijała. Aktualnie codziennie na portalu można znaleźć przynajmniej kilka najświeższych informacji. Każdego dnia poza newsami tekstowymi umieszczamy także materiały wideo relacjonujące najciekawsze wydarzenia. Nasz portal skupia się głównie na informacjach lokalnych, piszemy o tym, co dzieje się w Mysłowicach i o tym czym żyją Mysłowiczanie.

Zobacz, czym żyje miasto!

Portal Informacyjny Telewizji Mysłowice itvm.pl to codzienna porcja rzetelnych informacji, materiałów filmowych oraz fotorelacji. Pod adresem itvm.pl można uzyskać informacje o najważniejszych wydarzeniach miejskich, poczynaniach władz miasta, imprezach kulturalnych, sportowych.

Realizujemy również wiele programów tematycznych. „Rozmowa Tygodnia” czy „Przepis na Mysłowice”.

Jesteśmy jedynym medium w mieście, który relacjonuje na żywo obrady Rady Miasta, a następnie dokładny zapis z jej przebiegu można znaleźć w zakładce „Sesja Rady Miasta- zapis obrad”.

Dużą atrakcją serwisu są także konkursy, w których można wygrać: bilety do kina, teatru, na koncerty, czy też ciekawe gadżety. Konkursy te cieszą się dużym zainteresowaniem.

Dlaczego właśnie my?
Jesteśmy jedynym portalem informacyjnym, który poza informacjami tekstowymi i fotorelacjami umieszcza relacje wideo. U konkurencji odwiedzający spędzają kilkanaście sekund u nas minimum 2 minuty. Poruszanie się po witrynie jest intuicyjnie proste, czytając jedną informację, kolejne, które mogą zainteresować użytkownika pojawiają się obok. U nas odbiorca spaceruje po wirtualnym świecie informacji, u innych odwiedza tylko jedno miejsce.