O nas

Jedyny taki portal w mieście! Portal Telewizji Mysłowice powstał w 2008 roku. Zaczynaliśmy skromnie, jednak z biegiem czasu nasza działalność coraz prężniej się rozwijała. Aktualnie na portalu można znaleźć codziennie przynajmniej kilka najświeższych informacji. Każdego dnia oprócz newsów tekstowych umieszczamy także materiały wideo relacjonujące najciekawsze wydarzenia. Nasz portal skupia się głównie na informacjach lokalnych, piszemy o tym, co dzieje się w Mysłowicach i o tym, czym żyją mysłowiczanie.

Portal Informacyjny Telewizji Mysłowice itvm.pl to codzienna porcja rzetelnych informacji, materiałów filmowych oraz fotorelacji. Pod adresem itvm.pl można uzyskać informacje o najważniejszych wydarzeniach miejskich, poczynaniach władz miasta, imprezach kulturalnych czy sportowych. Realizujemy również programy: „Minął Tydzień”, „Nie Przegap” i „Gość ITVM”.

Dlaczego właśnie my? Jesteśmy jedynym portalem informacyjnym, który poza informacjami tekstowymi i fotorelacjami umieszcza relacje wideo. U konkurencji odwiedzający spędzają kilkanaście sekund, u nas minimum 2 minuty. Poruszanie się po witrynie jest intuicyjnie proste: gdy czytamy jedną informację, kolejne, które mogą zainteresować użytkownika, pojawiają się obok. U nas odbiorca spaceruje po wirtualnym świecie informacji, u innych odwiedza tylko jedno miejsce.