15 czerwca br. w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu „Mysłowickie lepsze jutro”. Wzięli w nim udział uczestnicy programu (edycji 2014 – 2015), z rodzinami oraz przedstawiciele lokalnych instytucji i osoby zaangażowane w realizację projektu.
W części oficjalnej przedstawiono wstępne rezultaty projektu, a przedstawiciele grup docelowych dzielili się wrażeniami z uczestnictwa w programie.
Projekt systemowy był realizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mysłowicach od września 2008 r. do czerwca 2015 r. Współfinansowany był przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Łącznie uczestniczyło w nim 475 osób.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



