W galerii Mysłowickiego Ośrodka Kultury po raz dwunasty odbyła się wystawa z cyklu ,,Nasze podróże w czasie i przestrzeni”. Dziecięca sekcja zorganizowała wernisaż 26 czerwca, przy ulicy Grunwaldzkiej 7. Była to idealna okazja aby pożegnać szkołę i rozpocząć artystycznie wakacje.
Wszystkie poprzednie plastyczne podróże zarówno jak i tą, uczestnicy odbyli razem z Urszulą Stodółkiewicz-Flak. Pomysłodawczyni i realizatorka projektu z podopiecznymi odwiedziła tym razem mityczną Grecję. Wystawę zatytułowano ,,Mity Greckie”, do której prace stworzyli artyści w wieku od 6 do 15 lat.
Celem plastycznych spotkań jest poznanie i zainteresowanie młodzieży fascynującymi kulturami, a także poznanie nowatorskich technik plastycznych. W tym roku były to patchwork w styropianie, płaskorzeźba, a także malarstwo na szkle.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



