„Tylko Tobie. Prawdziwi ludzie, prawdziwe emocje. Trzy miłości, trzy historie.” Tak o świeżo wyprodukowanym teledysku do utworu „Telefon” pisze Myslovitz na swoim facebookowym fanpage’u. Zobacz jak wygląda najnowszy klip mysłowickich chłopaków! Teledysk stworzyli Drobczyk + Kopaniszyn Multimedia Design Studio. „Telefon” to kawałek pochodzący z najnowszej płyty zespołu 1.577















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


