To już trzecia „Szlachetna Paczka”, którą Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. W. Korfantego w Mysłowicach przygotowało dla rodziny z Mysłowic, będącej w trudnej sytuacji materialnej.
Nad całym przedsięwzięciem czuwały panie Iwona Horczak i Iwona Jochemczyk.
Dzięki ofiarności rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaangażowaniu uczniów, cała społeczność szkolna przygotowała paczkę, w której znalazły się artykuły spożywcze, środki czystości, blender, czajnik bezprzewodowy, buty, ubiór sportowy, plecak, słuchawki, aparat fotograficzny, kosmetyki oraz tona węgla.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


