Mysłowicki oddział PTTK obchodzi w tym roku okrągły jubileusz 50 – lecia działalności. O bogatej historii, a także o nowych planach miłośników turystyki z Mysłowic opowiada Zbigniew Orłowski, prezesem mysłowickiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego.
{mp4remote}/images/itvm/2015/04/gitvm-orlowski.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



