W pierwszym tygodniu marca mysłowiccy pięściarze walczyli w bokserskich mistrzostwach śląska, które zostały zorganizowane w Bielsku Białej. Na ringu stanęło blisko 150 zawodników z 57 klubów zrzeszonych w Śląskim Związku Bokserskim.
Trener mysłowickiego Klubu Sztuk i Sportów Walki Shogun, Krzysztof Kowalski wystawił 11 zawodników. Bilans końcowy dla Shoguna to aż 7 medali w tym jeden złoty, dwa srebrne i cztery brązowe.
Mistrzem śląska w wadze superciężkiej +91kg został Tomasz Słota, srebrne medale zdobyli: Roman Zhytkewych 54kg oraz Karol Dziuban +80kg, brązowe: Aleksander Jasiewicz 64kg, Sebastian Pękala 57kg, Amadeusz Toboła 81kg, oraz Mateusz Gumowski +91kg.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



