Mimo iż za oknem „szalał Ksawery” na hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Bończyka zorganizowano Dzień Dawcy Szpiku Kostnego. Mysłowiczanie nie zawiedli i mimo niesprzyjających warunków stawili się by zarejestrować się i zostać potencjalnymi dawcami szpiku. W Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego.
Idąc za ciosem Zarząd klubu siatkarskiego w porozumieniu z Fundacją DKMS organizuje kolejną akcję rejestracji dawców szpiku już w najbliższą sobotę (14.12.2013 r). Tak jak przed tygodniem rozpoczniemy od godziny 16.00 i zakończymy tuż po meczu mysłowickich siatkarek. Każdy kto dokona rejestracji będzie mógł bezpłatnie wejść i obejrzeć walkę miejscowej Silesi Volley MOSIR Mysłowice z Karpatami Krosno.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


