Zapowiadają się kolejne, banalne walentynki w kinie? A może jesteś singlem i zamierzasz przez cały wieczór zajadać smutki przy pierwszej lepszej, emitowanej w telewizji komedii romantycznej? W obu przypadkach mamy dla Ciebie lepsze rozwiązanie, zapraszamy 14 lutego na lodowisko w Parku Słupna! Impreza startuje o godzinie 12:00.
Zaskocz swoją drugą połówkę tą dużo romantyczniejszą alternatywą. Zastąp dwie drogie godziny milczenia w kinie wspólnymi szaleństwami na ślizgawce! Na pewno będzie tam wiele okazji do śmiechu, głębokich spojrzeń w oczy i trzymania się za ręce.
Jeśli jeszcze nie znalazłeś kogoś „swojego”, wyrwij się z marazmu i daj sobie szansę na poznanie kogoś nowego. Nawet jeśli się nie uda, przynajmniej poprawisz sobie humor i spalisz parę kalorii, zamiast pochłaniać kolejne garści popcornu.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Walentynki na lodzie wszystkich zakochanych i tych chcących się zakochać. Przewidywane atrakcje to solidna dawka dobrej muzyki, świetna zabawa i konkursy. Spotkanie na lodzie poprowadzi znany z najróżniejszych imprez w Mysłowicach, Marcin Janota.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



