35-letni katowiczanin został wybrany na wicedyrektora ds. technicznych i administracyjnych mysłowickiego zakładu budżetowego – Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej. Umowa z Bartłomiejem Szeją została podpisana w poniedziałek 16 maja.
Szeja został wybrany na wicedyrektora w drodze konkursu ogłoszonego przez MZGK. Posiada wykształcenie wyższe techniczne, jest absolwentem Politechniki Gliwickiej. Od 2005 roku działał w branży budowlanej, zajmował stanowiska kierownicze. Pracował w prywatnej firmie oraz w spółdzielni mieszkaniowej.
Do zakresu obowiązków nowego wicedyrektora należy zarządzanie administracją oraz działem technicznym MZGK.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



