Pamiętacie zeszłoroczny Dzień Dziecka w Szybie Bończyk? Również w tym roku, znane osoby i przedsiębiorcy będą podawać posiłki wychowankom domów dziecka. Oczywiście i tym razem nie zabraknie wsparcia materialnego dla dzieciaków!
Cel szczytny – zbiórka pieniędzy na artykuły, sprzęt i odzież szkolną dla wychowanków Domu Dziecka im. Ojca Pio oraz Rodzinnego Domu Dziecka z Brzezinki. Udział w imprezie zapowiedzieli już m.in. prezydent Edward Lasok, ks. dziekan Rafał Ryszka, komendant PSP Krystyn Bebło i dr Jolanta Markowska Prezes Hospicjum Cordis
W Szybie Bończyk nie zabraknie również przedstawicieli przedsiębiorców. Bank PKO BP, Brzezinka Spółka z o.o. SKA, Merc TAXI, Instalacje Elektryczne Adam Jaskółka czy Górnicza Spółdzielnia Pracy to firmy, które wesprą dzieciaki.
Program imprezy odbywającej się w poniedziałek 1 czerwca rozpoczyna się już od godziny 10:00:
10:00 Przyjazd dzieci do Szybu Bończyk
10:30-11:00 PRZEDSTAWIENIE MUZYCZNE PRZYGODY KOTA WŁÓCZYKIJA – Małgorzata Łazowska, Mateusz Lasatowicz
11:00 Poczęstunek
11:00-13:00 Malowanie twarzy, zabawy balony, gry i zabawy z Mysłowickim Detektywem Historycznym
11:00 – Dj Arturo – zabawy z muzyką
12:00-13:00 Warsztaty Taneczne MOLO&FRODO
13:00 Serwowanie posiłków przez osoby znane
14:00 Kino dla dzieci
15:30 Odjazd















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



