Zwieńczeniem sportowego wysiłku całego roku szkolnego dla juniorek i juniorów młodszych była Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Na tę prestiżową imprezę sportową – Mistrzostwa Polski w Judo zakwalifikowały się 4 osoby trenujące w klubie: Patryk Gruszka, Karolina Hulin, Filip Kocima oraz Dominika Nowicka. Mimo, że większość z nich jest najmłodszym (z trzech) roczników tej kategorii wiekowej, Trener Ryszard Dziewulski przygotowywał swoich podopiecznych bez żadnych kompleksów.
Mysłowiccy zawodnicy walczyli jak zwykle z pełną ambicją i zaangażowaniem. Po trudnych walkach, z repasaży odpadli debiutanci: K. Hulin i P. Gruszka.
Punktowaną pozycję zdobyła Dominika Nowicka kończąc Mistrzostwa na VII miejscu. Najwyższą pozycję zdobył nasz trzeci debiutant tej imprezy – Filip Kocima. Dzięki czterem zwycięstwom (przed czasem regulaminowym) oraz jednej porażce wywalczył III miejsce i brązowy medal Mistrzostw Polski.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



