Rekord Guinnessa ustanowiony również dzięki udziałowi dzieci z „piętnastki”. W przedszkolu nr 15 w Wesołej kształtuje się aktywne postawy wobec zdrowia u dzieci już od wczesnego dzieciństwa. Stwarzana jest właściwa atmosfera i warunki sprzyjające zdrowiu, wykorzystuje się każdą nadarzającą okazję do zachowań prozdrowotnych.
Stąd bicie REKORDU GUNNESSA w myciu zębów wspólnie z Akademią Aquafresh. Ustanowiliśmy go 30 września szczotkując ząbki wraz z 257 500 dziećmi z całej Polski. Przed nami w nowym roku szkolnym jeszcze wiele działań na rzecz zdrowia poprzez udział w akcjach i programach profilaktycznych.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


