Po raz pierwszy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa zorganizowała w swoich murach „Dzień Postaci z Bajek”.
5 listopada dzięki uczniom klas młodszych, jak i tych nieco starszych można było przenieść się w bajkowy świat. Od rana po szkolnych korytarzach przechadzała się Myszka Miki, Pszczółka Maja, Batman, czy nawet Królewna Śnieżka. Tygrys maszerował przy boku kota, a Zła Czarownica uśmiechała się do Czerwonego Kapturka. Wszyscy mieli okazję chociaż na chwilę powrócić w swój cudowny, bajkowy i kolorowy świat.
Pierwszy „Dzień Postaci z Bajek” udał się znakomicie, czy będą kolejne edycje?















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



