16 listopada mysłowiczanie wzięli udział w wyborach samorządowych.
Postanowiliśmy zapytać mieszkańców naszego miasta, dlaczego zdecydowali się wziąć udział w tych wyborach. Z kamerą odwiedziliśmy dwa obwody: w Brzezince oraz w Brzeczkowicach.
Mysłowiczanie podkreślali, że udział w wyborach, nie tylko samorządowych, to ich prawo, ale także obowiązek. Spotkaliśmy dojrzałych już wyborców, ale także osoby młode – także takie, które po raz pierwszy brały udział w wyborach.
{mp4remote}http://w.itvm.pl/2014/11/sonda1.mp4{/mp4remote}
{mp4remote}http://w.itvm.pl/2014/11/sonda2.mp4{/mp4remote}
{mp4remote}http://w.itvm.pl/2014/11/sonda3.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


