Jak informuje Tauron Dystrybucja, ze względu na konieczność przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej, nastąpi planowane wyłączenie energii elektrycznej. Utrudnienia wystąpią także w Mysłowicach.
Wyłączenie będzie miało miejsce w poniedziałek 30 listopada w godzinach od 8:00 do 18:00.
W Mysłowicach utrudnienia dotkną całą dzielnicę Dziećkowice, oczyszczalnię ścieków przy Dzióbka 1, Dzióbka numery od 27 – 49, 112A – 132, mieszkańców ulicy Białobrzeskiej 1, Białobrzeskiej numery 2 – 14, 3 – 17 oraz nowe budynki – informuje Tauron Dystrybucja.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



