Mysłowiczanka Marta Fron zdobyła tytuł I Wicemiss Śląska i Moraw 2013. Kandydatek do tytułu było dwadzieścia, jedenaście z Polski i dziewięć z Czech. Naszą reprezentantkę pokonała jedynie czeszka – Lena Hovorkova, modelka i wizażystka z Ostrawy, która zdobyła także serca publiki i fotoreporterów zdobywając dwa dodatkowe tytuły. Wybory Miss Śląska i Moraw odbyły się w trakcie Śląskiego Festiwalu Fryzjersko Kosmetycznego na terenie Expo Silesia. Oprócz Marty, w konkursie Mysłowice reprezentowała jeszcze Sylwia Noga.
Marta Fron ma 22 lata i jest studentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


