Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku.
Życzenia wszelkiej pomyślności oraz szczęśliwych chwil spędzonych w gronie najbliższych, mieszkańcom Mysłowic życzy prezydent Edward Lasok.
{mp4remote}/images/itvm/2014/12/zyczenia-lasok.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


