Tradycją grudniową w okresie poprzedzającym Święta stały się wigilijne spotkania w gronie pracowników, wspólpracowników czy przyjaciół i znajomych. Opłatkiem podzielili się również mysłowiccy radni, którzy spotkali się w Restauracji Pod Ratuszem. Opłatki, którymi się podzielono, poświecił dziekan ks. Krzysztof Kasza. Wraz z radnymi świętowali również :prezydent Edward Lasok, wiceprezydenci Grzegorz Brzoska i Jan Wajanta, sekretarz miasta Andrzej Kijanka, skarbnik Lidia Łazarczyk, ale też jak co roku członkowie rad osiedli i dzielnic oraz przedstawiciele stowarzyszeń działających w mieście.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


