Zwolenników dogtrekkingu jest coraz więcej. A od zwykłej wędrówki z pupilem różni się tym, że pies przypięty jest do opiekuna za pomocą linki amortyzowanej oraz pasa biodrowego. O I mysłowickim dogtrekkingu, który odbędzie się już 11 sierpnia na Wesołej-Fali opowiada jego organizatorka – Anna Kozłowska z fundacji Silesia Canis.
[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=TnIVcZVEkjk&feature=youtu.be” /]
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów na I mysłowicki dogtrekking. Zapisać się można pod linkiem.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












