Przy dźwiękach legendarnych The Beatles, Elvisa Presleya czy Roya Orbisona będą się bawić mieszkańcy, którzy w najbliższą sobotę przyjdą na mysłowicki rynek. Po godz. 18 rozpocznie się tam miejska potańcówka. To kolejna odsłona cyklu „Niech żyje rynek!”.
– To już tradycja, że w wakacje na rynku tańczymy. Dotąd bawiliśmy się w stylu retro, nawiązując do tzw. słusznie minionej epoki PRL-u. W tym roku proponujemy tradycyjny rock’n’roll, czyli najlepszą klasyczną muzykę rozrywkową z lat, kiedy tańczono w parach z towarzyszeniem żywych instrumentów, a panie i panowie nie zapominali o elegancji – zachęcają organizatorzy.
10 sierpnia, godz. 18, mysłowicki rynek. Wstęp wolny!
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










