W najbliższy poniedziałek 14 października policjanci spotkają się z mieszkańcami Piasku, by omówić problem bezpieczeństwa w dzielnicy. Debata będzie otwarta – przyjść może każdy.
Spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat działań prewencyjnych podejmowanych przez policję na Piasku. Mundurowi wyjaśnią też, jak działa „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa” i aplikacja Moja komenda.
14 października, godz. 18.30, Szkoła Podstawowa Sportowa przy ul. Gwarków 1.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













