25 listopada Szkoła Podstawowa nr 10 hucznie obchodziła Dzień Misia. Tradycyjnie uczniowie klas młodszych przynieśli do szkoły swoje ulubione maskotki.
Różnokolorowe, mięciutkie, puchate, małe i całkiem duże misie towarzyszyły dzieciom podczas lekcji i wspólnej zabawy. Podczas poniedziałkowego apelu klasy I-III obejrzały bajkę pt. „Miś Uszatek”, wzięły udział w multimedialnym quizie oraz poznały niezwykłą historię powstania tej zabawki.
Na zakończenie wszyscy zaśpiewali i zatańczyli piosenki związane z bohaterem dnia. Nie zabrakło również misiowego poczęstunku w postaci chleba z miodem.
Źródło: informacja prasowa / Aneta Palica















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












