Po dużym sukcesie poprzednich edycji cyklu „Bezpieczna kobieta w mieście” panie znowu mogą się zapisać na kurs samoobrony. Właśnie ruszyły zapisy na zajęcia, które rozpoczną się już 27 stycznia w hali MOSiR.
To już czwarta edycja, w której weźmie udział około dwudziestu kobiet. Kurs potrwa dwa miesiące. Zajęcia nie wymagają dużych umiejętności i są dostosowane do możliwości fizycznych uczestniczek, tak aby wykonywane techniki nie powodowały urazów i większych trudności podczas zajęć. Zajęcia skierowane są dla mysłowiczanek w każdym wieku.
Kurs składa się z ośmiu zajęć teoretyczno-praktycznych, które odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach 18:00-19:30 w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 512 354 542 u instruktora, insp. Straży Miejskiej Mysłowice Sebastiana Stachonia do 19 stycznia.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













